3D mapa Adolfsberg

Satelitní mapa Adolfsberg

název bez diakritiky: Adolfsberg
správní zařazení: Orebro Kommun, Orebro Lan, Švédsko, Evropa
zeměpisná poloha: 59° 15' 0" North, 15° 10' 0" East

Adolfsberg a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AdolfsbergVítejte na stránce věnované satelitní mapě Adolfsberg. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Adolfsberg, administrativně je místo zařazeno do oblasti Orebro Kommun, Orebro Lan, Švédsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 59° 15' 0" North, 15° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Adolfsberg v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Adolfsberg

Hotely Adolfsberg: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Adolfsberg: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Adolfsberg, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Adolfsberg Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Adolfsberg. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Adolfsberg

3D mapa Adolfsberg v Google Earth

satelitní 3D mapa Adolfsberg, Švédsko

3D mapa AdolfsbergGoogle Earth – podívejte se na Adolfsberg z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Adolfsberg dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Adolfsberg shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Adolfsberg, Švédsko v Google Earth »

Letiště Adolfsberg a okolí

Letiště ve městě Adolfsberg a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Adolfsberg říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Adolfsberg (Švédsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Adolfsberg a celou oblast Švédsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Adolfsberg

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Adolfsberg: textový odkaz

satelitní mapu Adolfsberg: obrázkový odkaz

satelitní mapu Adolfsberg

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Adolfsberg: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Adolfsberg: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Adolfsberg: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Moskovskiy v oblasti Novokhoperskiy rayon, Voronezhskaya Oblast, Rusko
  2. Edna v oblasti Creek County, Oklahoma, Spojené státy americké
  3. Baykovtsy v oblasti Ternopilska, Ukrajina
  4. Novi Knezevac v oblasti Vojvodina, Srbsko a Černá Hora
  5. Van'kova v oblasti Krasnovisherskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.