3D mapa Solberga

Satelitní mapa Solberga

název bez diakritiky: Solberga
správní zařazení: Orebro Kommun, Orebro Lan, Švédsko, Evropa
zeměpisná poloha: 59° 15' 0" North, 14° 56' 0" East

Solberga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SolbergaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Solberga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Solberga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Orebro Kommun, Orebro Lan, Švédsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 59° 15' 0" North, 14° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Solberga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Solberga

Hotely Solberga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Solberga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Solberga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Solberga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Solberga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Solberga

3D mapa Solberga v Google Earth

satelitní 3D mapa Solberga, Švédsko

3D mapa SolbergaGoogle Earth – podívejte se na Solberga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Solberga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Solberga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Solberga, Švédsko v Google Earth »

Letiště Solberga a okolí

Letiště ve městě Solberga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Solberga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Solberga (Švédsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Solberga a celou oblast Švédsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Solberga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Solberga: textový odkaz

satelitní mapu Solberga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Solberga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Solberga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Solberga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Solberga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Panho v oblasti Kyongsangnam-Do, Korejská republika
  2. Woods Corner v oblasti Middlesex County, Massachusetts, Spojené státy americké
  3. Lazalo v oblasti Mbala, Northern, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.