3D mapa Södra Skäfthammar

Satelitní mapa Södra Skäfthammar

název bez diakritiky: Sodra Skafthammar
správní zařazení: Osthammar Kommun, Uppsala Lan, Švédsko, Evropa
zeměpisná poloha: 60° 9' 0" North, 18° 11' 0" East

Södra Skäfthammar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sodra SkafthammarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Södra Skäfthammar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sodra Skafthammar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Osthammar Kommun, Uppsala Lan, Švédsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 60° 9' 0" North, 18° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Södra Skäfthammar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Södra Skäfthammar

Hotely Södra Skäfthammar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Södra Skäfthammar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Södra Skäfthammar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Södra Skäfthammar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Södra Skäfthammar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Södra Skäfthammar

3D mapa Södra Skäfthammar v Google Earth

satelitní 3D mapa Södra Skäfthammar, Švédsko

3D mapa Södra SkäfthammarGoogle Earth – podívejte se na Södra Skäfthammar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Södra Skäfthammar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Södra Skäfthammar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Södra Skäfthammar, Švédsko v Google Earth »

Letiště Södra Skäfthammar a okolí

Letiště ve městě Södra Skäfthammar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Södra Skäfthammar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Södra Skäfthammar (Švédsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Södra Skäfthammar a celou oblast Švédsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Södra Skäfthammar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Södra Skäfthammar: textový odkaz

satelitní mapu Södra Skäfthammar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Södra Skäfthammar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Södra Skäfthammar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Södra Skäfthammar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Södra Skäfthammar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gogosu v oblasti Dolj, Rumunsko
  2. Beugnies v oblasti Avesnes-sur-Helpe, Nord, Nord-Pas-de-Calais, Francie
  3. Ljupina v oblasti Slavonski Brod-Posavina, Chorvatsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.