3D mapa Storsten

Satelitní mapa Storsten

název bez diakritiky: Storsten
správní zařazení: Tierp Kommun, Uppsala Lan, Švédsko, Evropa
zeměpisná poloha: 60° 32' 0" North, 17° 59' 0" East

Storsten a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa StorstenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Storsten. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Storsten, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tierp Kommun, Uppsala Lan, Švédsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 60° 32' 0" North, 17° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Storsten v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Storsten

Hotely Storsten: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Storsten: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Storsten, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Storsten Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Storsten. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Storsten

3D mapa Storsten v Google Earth

satelitní 3D mapa Storsten, Švédsko

3D mapa StorstenGoogle Earth – podívejte se na Storsten z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Storsten dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Storsten shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Storsten, Švédsko v Google Earth »

Letiště Storsten a okolí

Letiště ve městě Storsten a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Storsten říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Storsten (Švédsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Storsten a celou oblast Švédsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Storsten

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Storsten: textový odkaz

satelitní mapu Storsten: obrázkový odkaz

satelitní mapu Storsten

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Storsten: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Storsten: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Storsten: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Guiral v oblasti Ziguinchor, Senegal
  2. El Ciruelito v oblasti Ola, Cocle, Panama
  3. Guadalupe Victoria v oblasti Charcas, San Luis Potosi, Mexiko
  4. Alamillo v oblasti General Francisco R. Murg, Zacatecas, Mexiko
  5. Uspenovka v oblasti Khersonska, Ukrajina
  6. Tukudung v oblasti Equatoria, Súdán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.