3D mapa Geneva

Satelitní mapa Geneva

název bez diakritiky: Geneva
správní zařazení: Geneve, Genferseeregion, Švýcarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 12' 0" North, 6° 10' 0" East

Geneva a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GenevaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Geneva. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Geneva, administrativně je místo zařazeno do oblasti Geneve, Genferseeregion, Švýcarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 12' 0" North, 6° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Geneva v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Geneva

Hotely Geneva: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Geneva: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Geneva, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Geneva Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Geneva. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Geneva

3D mapa Geneva v Google Earth

satelitní 3D mapa Geneva, Švýcarsko

3D mapa GenevaGoogle Earth – podívejte se na Geneva z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Geneva dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Geneva shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Geneva, Švýcarsko v Google Earth »

Letiště Geneva a okolí

Letiště ve městě Geneva a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Geneva říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Geneva (Švýcarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Geneva a celou oblast Švýcarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Geneva

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Geneva: textový odkaz

satelitní mapu Geneva: obrázkový odkaz

satelitní mapu Geneva

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Geneva: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Geneva: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Geneva: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kodekula v oblasti Tamsalu, Laane-Viru, Estonsko
  2. Bhuchke v oblasti Kasur, Punjab, Pákistán
  3. Jowzestan v oblasti Horasan, Írán
  4. Basrik v oblasti West Azarbayejan, Írán
  5. Keur Baka Diao v oblasti Fatick, Senegal
  6. Lilobe v oblasti Nangade, Cabo Delgado, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.