3D mapa Bursins

Satelitní mapa Bursins

název bez diakritiky: Bursins
správní zařazení: Vaud, Genferseeregion, Švýcarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 27' 0" North, 6° 17' 0" East

Bursins a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BursinsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bursins. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bursins, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vaud, Genferseeregion, Švýcarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 27' 0" North, 6° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bursins v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bursins

Hotely Bursins: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bursins: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bursins, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bursins Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bursins. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bursins

3D mapa Bursins v Google Earth

satelitní 3D mapa Bursins, Švýcarsko

3D mapa BursinsGoogle Earth – podívejte se na Bursins z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bursins dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bursins shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bursins, Švýcarsko v Google Earth »

Letiště Bursins a okolí

Letiště ve městě Bursins a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bursins říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bursins (Švýcarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bursins a celou oblast Švýcarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bursins

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bursins: textový odkaz

satelitní mapu Bursins: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bursins

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bursins: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bursins: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bursins: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ualog v oblasti Antique, Region 6, Filipíny
  2. Saint Albans v oblasti Queens County, New York, Spojené státy americké
  3. Nueva Venecia v oblasti Mazatenango, Suchitepequez, Guatemala
  4. Lonnskog v oblasti Saffle Kommun, Varmlands Lan, Švédsko
  5. Mead Corner v oblasti Ontario County, New York, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.