3D mapa Jubb al Abyaḑ

Satelitní mapa Jubb al Abyaḑ

název bez diakritiky: Jubb al Abyad
správní zařazení: Aleppo (Halab), Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 36° 34' 0" North, 38° 13' 0" East

Jubb al Abyaḑ a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Jubb al AbyadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jubb al Abyaḑ. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jubb al Abyad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Aleppo (Halab), Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 34' 0" North, 38° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jubb al Abyaḑ v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jubb al Abyaḑ

Hotely Jubb al Abyaḑ: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jubb al Abyaḑ: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jubb al Abyaḑ, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jubb al Abyaḑ Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jubb al Abyaḑ. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jubb al Abyaḑ

3D mapa Jubb al Abyaḑ v Google Earth

satelitní 3D mapa Jubb al Abyaḑ, Sýrie

3D mapa Jubb al AbyaḑGoogle Earth – podívejte se na Jubb al Abyaḑ z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jubb al Abyaḑ dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jubb al Abyaḑ shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jubb al Abyaḑ, Sýrie v Google Earth »

Letiště Jubb al Abyaḑ a okolí

Letiště ve městě Jubb al Abyaḑ a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jubb al Abyaḑ říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jubb al Abyaḑ (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jubb al Abyaḑ a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jubb al Abyaḑ

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jubb al Abyaḑ: textový odkaz

satelitní mapu Jubb al Abyaḑ: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jubb al Abyaḑ

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jubb al Abyaḑ: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jubb al Abyaḑ: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jubb al Abyaḑ: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lipitsy v oblasti Chernskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko
  2. Shaga v oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán
  3. Taymylyr v oblasti Bulunskiy rayon, Republic of Sakha, Rusko
  4. La Maporita v oblasti Tello, Huila, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.