3D mapa Khirbat Ḩamū

Satelitní mapa Khirbat Ḩamū

název bez diakritiky: Khirbat Hamu
správní zařazení: Aleppo (Halab), Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 36° 32' 0" North, 38° 32' 0" East

Khirbat Ḩamū a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khirbat HamuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khirbat Ḩamū. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khirbat Hamu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Aleppo (Halab), Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 32' 0" North, 38° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khirbat Ḩamū v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khirbat Ḩamū

Hotely Khirbat Ḩamū: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khirbat Ḩamū: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khirbat Ḩamū, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khirbat Ḩamū Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khirbat Ḩamū. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khirbat Ḩamū

3D mapa Khirbat Ḩamū v Google Earth

satelitní 3D mapa Khirbat Ḩamū, Sýrie

3D mapa Khirbat ḨamūGoogle Earth – podívejte se na Khirbat Ḩamū z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khirbat Ḩamū dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khirbat Ḩamū shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khirbat Ḩamū, Sýrie v Google Earth »

Letiště Khirbat Ḩamū a okolí

Letiště ve městě Khirbat Ḩamū a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khirbat Ḩamū říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khirbat Ḩamū (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khirbat Ḩamū a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khirbat Ḩamū

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khirbat Ḩamū: textový odkaz

satelitní mapu Khirbat Ḩamū: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khirbat Ḩamū

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khirbat Ḩamū: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khirbat Ḩamū: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khirbat Ḩamū: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Reforma v oblasti Asuncion Mita, Jutiapa, Guatemala
  2. Apya v oblasti San Estanislao, San Pedro, Paraguay

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.