3D mapa Qanlī Qūyū

Satelitní mapa Qanlī Qūyū

název bez diakritiky: Qanli Quyu
správní zařazení: Aleppo (Halab), Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 36° 40' 0" North, 37° 41' 0" East

Qanlī Qūyū a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Qanli QuyuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qanlī Qūyū. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qanli Quyu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Aleppo (Halab), Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 40' 0" North, 37° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qanlī Qūyū v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qanlī Qūyū

Hotely Qanlī Qūyū: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qanlī Qūyū: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qanlī Qūyū, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qanlī Qūyū Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qanlī Qūyū. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qanlī Qūyū

3D mapa Qanlī Qūyū v Google Earth

satelitní 3D mapa Qanlī Qūyū, Sýrie

3D mapa Qanlī QūyūGoogle Earth – podívejte se na Qanlī Qūyū z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qanlī Qūyū dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qanlī Qūyū shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qanlī Qūyū, Sýrie v Google Earth »

Letiště Qanlī Qūyū a okolí

Letiště ve městě Qanlī Qūyū a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qanlī Qūyū říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qanlī Qūyū (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qanlī Qūyū a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qanlī Qūyū

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qanlī Qūyū: textový odkaz

satelitní mapu Qanlī Qūyū: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qanlī Qūyū

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qanlī Qūyū: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qanlī Qūyū: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qanlī Qūyū: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bopaye v oblasti Bozoum, Ouham-Pende, Středoafrická republika
  2. Hato Camila v oblasti Girardot, Cojedes, Venezuela
  3. Gobeyr-e Seh v oblasti Khuzestan, Írán
  4. Cottrell v oblasti Clackamas County, Oregon, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.