3D mapa Qaşaq al Qiblī

Satelitní mapa Qaşaq al Qiblī

název bez diakritiky: Qasaq al Qibli
správní zařazení: Aleppo (Halab), Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 36° 34' 0" North, 38° 17' 0" East

Qaşaq al Qiblī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Qasaq al QibliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qaşaq al Qiblī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qasaq al Qibli, administrativně je místo zařazeno do oblasti Aleppo (Halab), Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 34' 0" North, 38° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qaşaq al Qiblī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qaşaq al Qiblī

Hotely Qaşaq al Qiblī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qaşaq al Qiblī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qaşaq al Qiblī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qaşaq al Qiblī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qaşaq al Qiblī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qaşaq al Qiblī

3D mapa Qaşaq al Qiblī v Google Earth

satelitní 3D mapa Qaşaq al Qiblī, Sýrie

3D mapa Qaşaq al QiblīGoogle Earth – podívejte se na Qaşaq al Qiblī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qaşaq al Qiblī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qaşaq al Qiblī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qaşaq al Qiblī, Sýrie v Google Earth »

Letiště Qaşaq al Qiblī a okolí

Letiště ve městě Qaşaq al Qiblī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qaşaq al Qiblī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qaşaq al Qiblī (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qaşaq al Qiblī a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qaşaq al Qiblī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qaşaq al Qiblī: textový odkaz

satelitní mapu Qaşaq al Qiblī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qaşaq al Qiblī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qaşaq al Qiblī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qaşaq al Qiblī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qaşaq al Qiblī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gunthersleben v oblasti Gotha, Thuringen, Thuringen, Německo
  2. Al Kirs v oblasti Jizan, Saudská Arábie
  3. Vekici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  4. Pey Kuh v oblasti Horasan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.