3D mapa Fāyij Ţahmāz

Satelitní mapa Fāyij Ţahmāz

název bez diakritiky: Fayij Tahmaz
správní zařazení: Hamah, Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 35° 8' 10" North, 37° 42' 0" East

Fāyij Ţahmāz a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Fayij TahmazVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fāyij Ţahmāz. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Fayij Tahmaz, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hamah, Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 8' 10" North, 37° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fāyij Ţahmāz v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fāyij Ţahmāz

Hotely Fāyij Ţahmāz: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fāyij Ţahmāz: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fāyij Ţahmāz, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fāyij Ţahmāz Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fāyij Ţahmāz. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fāyij Ţahmāz

3D mapa Fāyij Ţahmāz v Google Earth

satelitní 3D mapa Fāyij Ţahmāz, Sýrie

3D mapa Fāyij ŢahmāzGoogle Earth – podívejte se na Fāyij Ţahmāz z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fāyij Ţahmāz dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fāyij Ţahmāz shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fāyij Ţahmāz, Sýrie v Google Earth »

Letiště Fāyij Ţahmāz a okolí

Letiště ve městě Fāyij Ţahmāz a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fāyij Ţahmāz říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fāyij Ţahmāz (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fāyij Ţahmāz a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fāyij Ţahmāz

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fāyij Ţahmāz: textový odkaz

satelitní mapu Fāyij Ţahmāz: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fāyij Ţahmāz

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fāyij Ţahmāz: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fāyij Ţahmāz: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fāyij Ţahmāz: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yongdu v oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Fonjge v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.