3D mapa Ţayyibat at Turkī

Satelitní mapa Ţayyibat at Turkī

název bez diakritiky: Tayyibat at Turki
správní zařazení: Hamah, Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 35° 14' 0" North, 36° 55' 0" East

Ţayyibat at Turkī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tayyibat at TurkiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ţayyibat at Turkī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tayyibat at Turki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hamah, Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 14' 0" North, 36° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ţayyibat at Turkī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ţayyibat at Turkī

Hotely Ţayyibat at Turkī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ţayyibat at Turkī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ţayyibat at Turkī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ţayyibat at Turkī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ţayyibat at Turkī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ţayyibat at Turkī

3D mapa Ţayyibat at Turkī v Google Earth

satelitní 3D mapa Ţayyibat at Turkī, Sýrie

3D mapa Ţayyibat at TurkīGoogle Earth – podívejte se na Ţayyibat at Turkī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ţayyibat at Turkī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ţayyibat at Turkī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ţayyibat at Turkī, Sýrie v Google Earth »

Letiště Ţayyibat at Turkī a okolí

Letiště ve městě Ţayyibat at Turkī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ţayyibat at Turkī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ţayyibat at Turkī (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ţayyibat at Turkī a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ţayyibat at Turkī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ţayyibat at Turkī: textový odkaz

satelitní mapu Ţayyibat at Turkī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ţayyibat at Turkī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ţayyibat at Turkī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ţayyibat at Turkī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ţayyibat at Turkī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Costino v oblasti Chigubo, Gaza, Mozambik
  2. San Marcos v oblasti Torres, Lara, Venezuela
  3. Huangjiaying v oblasti Longyao, Hebei, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.