3D mapa Kharāb Bājār

Satelitní mapa Kharāb Bājār

název bez diakritiky: Kharab Bajar
správní zařazení: Hasaka (Al Haksa), Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 36° 57' 0" North, 41° 49' 0" East

Kharāb Bājār a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kharab BajarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kharāb Bājār. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kharab Bajar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hasaka (Al Haksa), Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 57' 0" North, 41° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kharāb Bājār v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kharāb Bājār

Hotely Kharāb Bājār: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kharāb Bājār: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kharāb Bājār, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kharāb Bājār Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kharāb Bājār. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kharāb Bājār

3D mapa Kharāb Bājār v Google Earth

satelitní 3D mapa Kharāb Bājār, Sýrie

3D mapa Kharāb BājārGoogle Earth – podívejte se na Kharāb Bājār z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kharāb Bājār dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kharāb Bājār shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kharāb Bājār, Sýrie v Google Earth »

Letiště Kharāb Bājār a okolí

Letiště ve městě Kharāb Bājār a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kharāb Bājār říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kharāb Bājār (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kharāb Bājār a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kharāb Bājār

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kharāb Bājār: textový odkaz

satelitní mapu Kharāb Bājār: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kharāb Bājār

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kharāb Bājār: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kharāb Bājār: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kharāb Bājār: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nikolayevka v oblasti Donetska, Ukrajina
  2. Romanovka v oblasti Sumska, Ukrajina
  3. Yangjiagou v oblasti Xixiang, Shaanxi, Čína
  4. Ban Bang Nam Tham v oblasti Krabi, Southern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.