3D mapa Karīmah

Satelitní mapa Karīmah

název bez diakritiky: Karimah
správní zařazení: Homs (Hims), Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 34° 46' 15" North, 37° 6' 0" East

Karīmah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KarimahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Karīmah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Karimah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Homs (Hims), Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 46' 15" North, 37° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Karīmah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Karīmah

Hotely Karīmah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Karīmah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Karīmah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Karīmah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Karīmah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Karīmah

3D mapa Karīmah v Google Earth

satelitní 3D mapa Karīmah, Sýrie

3D mapa KarīmahGoogle Earth – podívejte se na Karīmah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Karīmah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Karīmah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Karīmah, Sýrie v Google Earth »

Letiště Karīmah a okolí

Letiště ve městě Karīmah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Karīmah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Karīmah (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Karīmah a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Karīmah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Karīmah: textový odkaz

satelitní mapu Karīmah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Karīmah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Karīmah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Karīmah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Karīmah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sankt Stefan v oblasti Villach-Land, Karnten, Rakousko
  2. Huichuan v oblasti Weiyuan, Gansu, Čína
  3. Little Mountain v oblasti Newberry County, South Carolina, Spojené státy americké
  4. Kawai v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  5. Siranguedou v oblasti Kayes, Mali
  6. Daugachhi v oblasti Rajshahi Zl, Rajshahi Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.