3D mapa Priiski

Satelitní mapa Priiski

název bez diakritiky: Priiski
správní zařazení: Gorno-Badakhshan, Tádžikistán, Asie
zeměpisná poloha: 38° 36' 11" North, 74° 9' 19" East

Priiski a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PriiskiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Priiski. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Priiski, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gorno-Badakhshan, Tádžikistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 36' 11" North, 74° 9' 19" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Priiski v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Priiski

Hotely Priiski: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Priiski: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Priiski, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Priiski Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Priiski. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Priiski

3D mapa Priiski v Google Earth

satelitní 3D mapa Priiski, Tádžikistán

3D mapa PriiskiGoogle Earth – podívejte se na Priiski z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Priiski dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Priiski shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Priiski, Tádžikistán v Google Earth »

Letiště Priiski a okolí

Letiště ve městě Priiski a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Priiski říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Priiski (Tádžikistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Priiski a celou oblast Tádžikistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Priiski

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Priiski: textový odkaz

satelitní mapu Priiski: obrázkový odkaz

satelitní mapu Priiski

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Priiski: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Priiski: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Priiski: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chefe Txitxalane v oblasti Mabalane, Gaza, Mozambik
  2. Bulakbuni v oblasti Tangerang, Jawa Barat, Indonésie
  3. Dorcheh Piaz v oblasti Esfahan, Írán
  4. Brady v oblasti Allegany County, Maryland, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.