3D mapa Kalkot

Satelitní mapa Kalkot

název bez diakritiky: Kalkot
správní zařazení: Khatlon, Tádžikistán, Asie
zeměpisná poloha: 38° 15' 27" North, 69° 15' 19" East

Kalkot a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KalkotVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kalkot. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kalkot, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khatlon, Tádžikistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 15' 27" North, 69° 15' 19" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kalkot v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kalkot

Hotely Kalkot: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kalkot: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kalkot, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kalkot Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kalkot. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kalkot

3D mapa Kalkot v Google Earth

satelitní 3D mapa Kalkot, Tádžikistán

3D mapa KalkotGoogle Earth – podívejte se na Kalkot z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kalkot dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kalkot shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kalkot, Tádžikistán v Google Earth »

Letiště Kalkot a okolí

Letiště ve městě Kalkot a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kalkot říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kalkot (Tádžikistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kalkot a celou oblast Tádžikistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kalkot

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kalkot: textový odkaz

satelitní mapu Kalkot: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kalkot

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kalkot: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kalkot: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kalkot: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Grab v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  2. Santa Rosa v oblasti Sabinas Hidalgo, Nuevo Leon, Mexiko
  3. Providencia v oblasti Catatumbo, Zulia, Venezuela
  4. Kampong Jelambu v oblasti Kelantan, Malajsie
  5. Phumi Sangker Duoch v oblasti Bantey Meas, Kampot, Kambodža

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.