3D mapa Dar es Salaam

Satelitní mapa Dar es Salaam

název bez diakritiky: Dar es Salaam
správní zařazení: Dar-Es-Salaam, Dar-Es-Salaam, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 48' 0" South, 39° 17' 0" East

Dar es Salaam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dar es SalaamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dar es Salaam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dar es Salaam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dar-Es-Salaam, Dar-Es-Salaam, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 48' 0" South, 39° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dar es Salaam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dar es Salaam

Hotely Dar es Salaam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dar es Salaam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dar es Salaam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dar es Salaam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dar es Salaam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dar es Salaam

3D mapa Dar es Salaam v Google Earth

satelitní 3D mapa Dar es Salaam, Tanzanie

3D mapa Dar es SalaamGoogle Earth – podívejte se na Dar es Salaam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dar es Salaam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dar es Salaam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dar es Salaam, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Dar es Salaam a okolí

Letiště ve městě Dar es Salaam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dar es Salaam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dar es Salaam (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dar es Salaam a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dar es Salaam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dar es Salaam: textový odkaz

satelitní mapu Dar es Salaam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dar es Salaam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dar es Salaam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dar es Salaam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dar es Salaam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dar Belkhir Salah v oblasti Oum El Bouaghi, Alžírsko
  2. Obodan v oblasti Nsawam-Aburi, Eastern, Ghana
  3. Gosh v oblasti Chitral, N.W.F.P., Pákistán
  4. Hoover v oblasti Jefferson County, Alabama, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.