3D mapa Mlunduzi

Satelitní mapa Mlunduzi

název bez diakritiky: Mlunduzi
správní zařazení: Mpwapwa, Dodoma, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 44' 0" South, 36° 12' 0" East

Mlunduzi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MlunduziVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mlunduzi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mlunduzi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mpwapwa, Dodoma, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 44' 0" South, 36° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mlunduzi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mlunduzi

Hotely Mlunduzi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mlunduzi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mlunduzi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mlunduzi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mlunduzi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mlunduzi

3D mapa Mlunduzi v Google Earth

satelitní 3D mapa Mlunduzi, Tanzanie

3D mapa MlunduziGoogle Earth – podívejte se na Mlunduzi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mlunduzi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mlunduzi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mlunduzi, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Mlunduzi a okolí

Letiště ve městě Mlunduzi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mlunduzi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mlunduzi (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mlunduzi a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mlunduzi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mlunduzi: textový odkaz

satelitní mapu Mlunduzi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mlunduzi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mlunduzi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mlunduzi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mlunduzi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gleasondale Station v oblasti Middlesex County, Massachusetts, Spojené státy americké
  2. Karyala v oblasti Sargodha, Punjab, Pákistán
  3. Zulichendorf v oblasti Teltow-Flaming, Brandenburg, Brandenburg, Německo
  4. Levuma v oblasti Bonthe, Southern, Sierra Leone
  5. Stavnas v oblasti Karlstad Kommun, Varmlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.