3D mapa Jamvini

Satelitní mapa Jamvini

název bez diakritiky: Jamvini
správní zařazení: Chakechake, Kusini-Pemba, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 5° 15' 0" South, 39° 44' 0" East

Jamvini a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JamviniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jamvini. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jamvini, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chakechake, Kusini-Pemba, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 15' 0" South, 39° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jamvini v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jamvini

Hotely Jamvini: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jamvini: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jamvini, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jamvini Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jamvini. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jamvini

3D mapa Jamvini v Google Earth

satelitní 3D mapa Jamvini, Tanzanie

3D mapa JamviniGoogle Earth – podívejte se na Jamvini z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jamvini dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jamvini shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jamvini, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Jamvini a okolí

Letiště ve městě Jamvini a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jamvini říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jamvini (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jamvini a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jamvini

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jamvini: textový odkaz

satelitní mapu Jamvini: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jamvini

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jamvini: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jamvini: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jamvini: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Amberoverobe v oblasti Boriziny (Port-Berg.), Mahajanga, Madagaskar
  2. Kingulu v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.