3D mapa Namageni

Satelitní mapa Namageni

název bez diakritiky: Namageni
správní zařazení: Liwale, Lindi, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 8° 23' 0" South, 38° 33' 0" East

Namageni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NamageniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Namageni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Namageni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Liwale, Lindi, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 23' 0" South, 38° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Namageni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Namageni

Hotely Namageni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Namageni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Namageni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Namageni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Namageni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Namageni

3D mapa Namageni v Google Earth

satelitní 3D mapa Namageni, Tanzanie

3D mapa NamageniGoogle Earth – podívejte se na Namageni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Namageni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Namageni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Namageni, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Namageni a okolí

Letiště ve městě Namageni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Namageni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Namageni (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Namageni a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Namageni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Namageni: textový odkaz

satelitní mapu Namageni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Namageni

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Namageni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Namageni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Namageni: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Shangma v oblasti Lincheng, Hebei, Čína
  2. Nurabad v oblasti Zanjan, Írán
  3. Rukapa v oblasti Northern, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.