3D mapa Newala Kisimani

Satelitní mapa Newala Kisimani

název bez diakritiky: Newala Kisimani
správní zařazení: Newala, Mtwara, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 10° 57' 0" South, 39° 17' 0" East

Newala Kisimani a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Newala KisimaniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Newala Kisimani. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Newala Kisimani, administrativně je místo zařazeno do oblasti Newala, Mtwara, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 57' 0" South, 39° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Newala Kisimani v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Newala Kisimani

Hotely Newala Kisimani: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Newala Kisimani: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Newala Kisimani, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Newala Kisimani Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Newala Kisimani. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Newala Kisimani

3D mapa Newala Kisimani v Google Earth

satelitní 3D mapa Newala Kisimani, Tanzanie

3D mapa Newala KisimaniGoogle Earth – podívejte se na Newala Kisimani z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Newala Kisimani dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Newala Kisimani shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Newala Kisimani, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Newala Kisimani a okolí

Letiště ve městě Newala Kisimani a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Newala Kisimani říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Newala Kisimani (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Newala Kisimani a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Newala Kisimani

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Newala Kisimani: textový odkaz

satelitní mapu Newala Kisimani: obrázkový odkaz

satelitní mapu Newala Kisimani

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Newala Kisimani: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Newala Kisimani: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Newala Kisimani: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Biakuambula v oblasti Kasai-Occidental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Kamen' v oblasti Minsk, Bělorusko
  3. Rustampur v oblasti Chandpur Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  4. Phumi Kamrang v oblasti Kravanh, Pursat, Kambodža

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.