3D mapa Kasehela

Satelitní mapa Kasehela

název bez diakritiky: Kasehela
správní zařazení: Mpanda, Rukwa, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 27' 0" South, 31° 28' 0" East

Kasehela a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KasehelaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kasehela. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kasehela, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mpanda, Rukwa, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 27' 0" South, 31° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kasehela v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kasehela

Hotely Kasehela: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kasehela: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kasehela, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kasehela Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kasehela. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kasehela

3D mapa Kasehela v Google Earth

satelitní 3D mapa Kasehela, Tanzanie

3D mapa KasehelaGoogle Earth – podívejte se na Kasehela z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kasehela dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kasehela shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kasehela, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Kasehela a okolí

Letiště ve městě Kasehela a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kasehela říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kasehela (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kasehela a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kasehela

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kasehela: textový odkaz

satelitní mapu Kasehela: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kasehela

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kasehela: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kasehela: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kasehela: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tagrout Igrassirene Sanef v oblasti Batna, Alžírsko
  2. Jangatvadi v oblasti Ratnagiri, Maharashtra, Indie
  3. Hongqi Linchang v oblasti Hegang Shi, Heilongjiang, Čína
  4. Availles v oblasti Chatellerault, Vienne, Poitou-Charentes, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.