3D mapa Sangu

Satelitní mapa Sangu

název bez diakritiky: Sangu
správní zařazení: Mpanda, Rukwa, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 50' 0" South, 30° 34' 0" East

Sangu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SanguVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sangu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sangu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mpanda, Rukwa, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 50' 0" South, 30° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sangu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sangu

Hotely Sangu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sangu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sangu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sangu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sangu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sangu

3D mapa Sangu v Google Earth

satelitní 3D mapa Sangu, Tanzanie

3D mapa SanguGoogle Earth – podívejte se na Sangu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sangu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sangu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sangu, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Sangu a okolí

Letiště ve městě Sangu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sangu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sangu (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sangu a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sangu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sangu: textový odkaz

satelitní mapu Sangu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sangu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sangu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sangu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sangu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chagulani v oblasti Muheza, Tanga, Tanzanie
  2. Ul'shino v oblasti Dzerzhinskiy rayon, Kaluzhskaya Oblast, Rusko
  3. Arlena di Castro v oblasti Viterbo, Lazio, Itálie
  4. An Nakkariyah v oblasti Ash Sharqiyah (Sharkia), Lower Egypt, Egypt
  5. Newfield Heights v oblasti Middlesex County, Connecticut, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.