3D mapa Chimbe Chimbe

Satelitní mapa Chimbe Chimbe

název bez diakritiky: Chimbe Chimbe
správní zařazení: Pangani, Tanga, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 5° 24' 0" South, 38° 59' 0" East

Chimbe Chimbe a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chimbe ChimbeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chimbe Chimbe. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chimbe Chimbe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pangani, Tanga, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 24' 0" South, 38° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chimbe Chimbe v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chimbe Chimbe

Hotely Chimbe Chimbe: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chimbe Chimbe: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chimbe Chimbe, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chimbe Chimbe Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chimbe Chimbe. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chimbe Chimbe

3D mapa Chimbe Chimbe v Google Earth

satelitní 3D mapa Chimbe Chimbe, Tanzanie

3D mapa Chimbe ChimbeGoogle Earth – podívejte se na Chimbe Chimbe z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chimbe Chimbe dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chimbe Chimbe shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chimbe Chimbe, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Chimbe Chimbe a okolí

Letiště ve městě Chimbe Chimbe a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chimbe Chimbe říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chimbe Chimbe (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chimbe Chimbe a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chimbe Chimbe

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chimbe Chimbe: textový odkaz

satelitní mapu Chimbe Chimbe: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chimbe Chimbe

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chimbe Chimbe: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chimbe Chimbe: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chimbe Chimbe: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bajestii Mari v oblasti Arges, Rumunsko
  2. Hofen v oblasti Nienburg, Hannover, Niedersachsen, Německo
  3. Hyngarp v oblasti Hassleholm Kommun, Kristianstadt Lan, Švédsko
  4. Bergfried v oblasti Stade, Luneburg, Niedersachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.