loading

Tchajwan: hotely – rezervujte si hotel ve státě Tchajwan

Hotely Tchajwan – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Tchajwan. Další města ve státu Tchajwan – viz mapa Tchajwan.

Rezervujte si hotel Tchajwan on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech státu Tchajwan. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Taoyuan hotely

K'an-tzu-chiao leží v oblasti Tchajwan (viz mapa Taoyuan).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely K'an-tzu-chiao (navštivte průvodce hotely K'an-tzu-chiao pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa K'an-tzu-chiao je na samostatné stránce.

Vybrané hotely K'an-tzu-chiao

další hotely Taoyuan »
Fullon Hotel Taoyuan: fotografie

Fullon Hotel Taoyuan *****

Fullon Taoyuan je luxusní 5-hvězdičkový hotel se nachází 10 minut jízdy od vlakového nádraží Taoyuan. Stylový hotel nabízí krytý horký pramen sůl, 4 restaurace a bezplatné Wi-Fi.

Monarch Skyline Hotel: fotografie

Monarch Skyline Hotel *****

Monarch Skyline Hotel nabízí širokou škálu luxusních pokojích v blízkosti Taoyuan International Airport, 15 minut jízdy od hotelu. Moderní budova obsahuje 2 restaurace a fitness centrum a lázně.

Monarch Plaza Hotel: fotografie

Monarch Plaza Hotel *****

Pohodlně se nachází 3 km od centra města Taoyuan, Monarch Plaza Hotel nabízí bezplatné parkoviště a tělocvičnu. Pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a volný přístup k internetu. 4 možnosti stravování jsou k dispozici.

Yilan hotely

Tz'u-an leží v oblasti Tchajwan (viz mapa Yilan).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Tz'u-an (navštivte průvodce hotely Tz'u-an pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tz'u-an je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Tz'u-an

další hotely Yilan »
Silks Place Yilan: fotografie

Silks Place Yilan *****

Luxusní hedvábí Místo Yilan zabírá podlahy 6-11 z Luna Plaza, jeden z největších nákupních center ve východní Tchaj-wanu. Rozmazlování lázeňské procedury, vnitřní i venkovní bazény, stejně jako moderní tělocvična jsou k dispozici.

Kavalan Hotel: fotografie

Kavalan Hotel ***

Nachází se v kraji Yilan, Kavalan Hotel je vzdálen 5 minut chůze od Lo trhu Night Tong. Díky posilovnu a denní snídaně formou bufetu, nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením na internet. Parkování v místě je zdarma.

Landis Inn Lotung: fotografie

Landis Inn Lotung ***

Landis Lotung Inn se nachází podél Gong-Jeng Road, 5 minut jízdy od vlakového nádraží Lotung. Nabízí prostorné ubytování s restaurací, parkování zdarma a bezplatný internet na pokojích.

Taichung hotely

T'ai-chung leží v oblasti Tchajwan (viz mapa Taichung).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely T'ai-chung (navštivte průvodce hotely T'ai-chung pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa T'ai-chung je na samostatné stránce.

Vybrané hotely T'ai-chung

další hotely Taichung »
Tsai Yan Individual Travel Service Apartment: fotografie

Tsai Yan Individual Travel Service Apartment ****

Nachází se na Donghai Taichung je Yishu Street, Taichung Tsaiyan Individuální Travel Service Byt je 40-minut jízdy od Taipei. Nabízí pokoje s ploché obrazovky-TV a internet zdarma.

The Splendor Hotel Taichung: fotografie

The Splendor Hotel Taichung *****

Hotel Splendor Taichung funkce širokou škálu rekreačních možností, včetně s řízenou teplotou nebe bazén a sauna. Jacuzzi zařízení a masérské služby čekají hosty. Jeho pokoje nabízejí bezplatné Wi-Fi.

Windsor Hotel Taichung: fotografie

Windsor Hotel Taichung *****

Luxusní 5-hvězdičkové ubytování v Taichung City, lze nalézt na Windsor Hotel Taichung, s jeho vnitřní a venkovní bazény, soukromé zahrady a rozmazlování lázeňské procedury. Je to pouhé 2 minuty chůze od Taichung Speed ​​High železnici THSR) autobusové nádraží.

Hualian hotely

Hua-lien leží v oblasti Tchajwan (viz mapa Hualian).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hua-lien (navštivte průvodce hotely Hua-lien pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hua-lien je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hua-lien

další hotely Hualian »
Fullon Hotel Hualien: fotografie

Fullon Hotel Hualien *****

Fullon se nachází v Hualien City, 15 minut jízdy od letiště Hualien. Luxusní hotel má lázně a venkovní bazén. Bezplatné parkování a pokoje s bezplatným připojením na internet nabízí. Pokojích je k dispozici prostorný interiér s elegantním dekorem.

Azure Hotel: fotografie

Azure Hotel ****

15-minut jízdy od letiště Hualien, Azure Hotel nabízí pet hotel a fitness centrum. Volný přístup na internet a bezplatné parkoviště. To má 2 restaurace a karaoke zařízení.

C'est Jeune Hotel: fotografie

C'est Jeune Hotel ****

My se nachází v blízkosti centra města a na Dálném východě Department Store, 10 minut od nádraží a 25 minut od letiště, v blízkosti MHD, a s dostatkem volných parkovacích míst.

Yuchih hotely

Yü-ch'ih leží v oblasti Tchajwan (viz mapa Yuchih).

Seznam hotelů Yu-ch'ih. Podrobná satelitní mapa Yu-ch'ih je na samostatné stránce.

Hotely Yu-ch'ih

hotely Yuchih »
The Crystal Resort Hotel Sun Moon Lake: fotografie

The Crystal Resort Hotel Sun Moon Lake *****

Nachází se v Sun Moon Lake Yuchi je národní scénická oblast, Crystal Resort Hotel nabízí moderní ubytování s volným přístupem na internet. Je vybaven fitness centrem a Luxusní restaurace.

The Lalu Sun Moon Lake: fotografie

The Lalu Sun Moon Lake *****

Nachází se na poloostrově Lalu Sun Moon Lake je, historický Lalu nabízí luxusní 5-hvězdičkový vily s panoramatickým výhledem na jezero. Díky Zen architekturu, majetek nachází 5 restaurací a poskytuje bezplatné Wi-Fi.

Fleur de Chine Hotel: fotografie

Fleur de Chine Hotel ****

Fleur de Chine Hotel je stylový hotel se nachází na poloostrově Severní Sun Moon Lake. Nabízí prostorné pokoje s lázněmi, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.

K'en-ting hotely

K'en-ting leží v oblasti Tchajwan (viz mapa K'en-ting).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely K'en-ting (navštivte průvodce hotely K'en-ting pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa K'en-ting je na samostatné stránce.

Vybrané hotely K'en-ting

další hotely K'en-ting »
Kenting Tuscany Resort: fotografie

Kenting Tuscany Resort **

Pouhých 500 metrů od pláže Kenting, Kenting Toskánsko Resort nabízí vkusně zařízené v evropském stylu pokoje s Wi-Fi. Set na na pozemku, to je obchodní centrum, concierge služby a bez kol.

My Chateau Resort: fotografie

My Chateau Resort **

My Zámek Resort nabízí ubytování v krásné krajině, pouhých 500 metrů od pláže Kenting. Nachází se v Kenting Stony Brook příroda Farm, má Wi-Fi a venkovní gril.

Bethlehem B&B Kenting: fotografie

Bethlehem B&B Kenting **

10 minut chůze od Chuan Fan Shi Beach, Betlémská B & B nabízí relaxační Kenting pláž na straně pokoje s bezplatným připojením na internet. Centrálně umístěný v Kenting Tento okouzlující hotel má 24 hodin denně. Parkování je zdarma v blízkosti.

Hengchun hotely

Heng-ch'un leží v oblasti Tchajwan (viz mapa Hengchun).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Heng-ch'un (navštivte průvodce hotely Heng-ch'un pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Heng-ch'un je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Heng-ch'un

další hotely Hengchun »
Yoho Landis Beach Resort Kenting: fotografie

Yoho Landis Beach Resort Kenting *****

Snadno dostupné z centra Kenting je, Yoho Landis nabízí klimatizované pokoje s vlastním balkonem a TV s plochou obrazovkou. Nabízí 4 možnosti stravování, je krytý bazén, fitness centrum a dětský klub.

Chateau Beach Resort Kenting: fotografie

Chateau Beach Resort Kenting *****

Nachází se na Dawan Beach, zámek Beach Resort Kenting nabízí soukromou pláž, pokoje s bezplatným Wi-Fi a ploché obrazovky-kabelové televize. Je vybaven venkovní bazény, lázně a 7 restaurací.

Caesar Park Hotel Kenting: fotografie

Caesar Park Hotel Kenting *****

Caesar Park Hotel Kenting je 5-hvězdičkový resort nabízí moderní ubytování, rozsáhlé služby a zařízení v blízkosti Hsiaowan Beach, podél Luzon úžinu a Filipínské moře. Hotelové pokoje mají nádherné moře a výhled do zahrady.

Zhongli hotely

T'ou-ch'ien-p'u leží v oblasti Tchajwan (viz mapa Zhongli).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely T'ou-ch'ien-p'u (navštivte průvodce hotely T'ou-ch'ien-p'u pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa T'ou-ch'ien-p'u je na samostatné stránce.

Vybrané hotely T'ou-ch'ien-p'u

další hotely Zhongli »
Hotel Kuva Chateau: fotografie

Hotel Kuva Chateau *****

Nachází se v blízkosti Guang Ming Park a Sogo obchodní dům, Hotel Kuva Zámek se nachází 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Taoyuan. Je vybaven Wi-Fi, centrum zdraví a venkovní bazén.

South Garden Hotels And Resorts: fotografie

South Garden Hotels And Resorts *****

Nachází se v Taoyuan County, Jižní zahrady Hotels and Resorts je 8-minut jízdy od Tchaj-wanu, High Speed ​​Rail. Nabízí horké prameny, prostorné zelené louky a 3 restaurací.

Fullon Hotel Jhongli: fotografie

Fullon Hotel Jhongli ****

Fullon Hotel Jhongli se nachází v zemi Taoyuan, pohodlně se před nádraží Zongli. Nabízí moderní ubytování s fitness centra, bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi na pokojích. Pokoje jsou prostorné a mají moderní interiéry.

Kaohsiung hotely

Kao-hsiung leží v oblasti Tchajwan (viz mapa Kaohsiung).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kao-hsiung (navštivte průvodce hotely Kao-hsiung pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kao-hsiung je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kao-hsiung

další hotely Kaohsiung »
The Howard Plaza Hotel Kaohsiung: fotografie

The Howard Plaza Hotel Kaohsiung *****

Howard Plaza Hotel Kaohsiung nabízí moderní ubytování v 5-minut chůze od Formosa MRT Station a Hsinshing Night Market. Má venkovní bazén a vířivka. Bezplatné parkování je zajištěno.

Grand Hi Lai Hotel: fotografie

Grand Hi Lai Hotel *****

Grand Hi-Lai Hotel je centrálně umístěný v Kaohsiung na křižovatce Cheng-kung silnic a Hsin-TEIN Road. Je vybaven Wi-Fi, venkovní bazén, 13 restaurací a obchodní dům.

The Ambassador Hotel Kaohsiung: fotografie

The Ambassador Hotel Kaohsiung *****

Velvyslanec Kaohsiung leží na břehu řeky Love, 10-minut jízdy od vlakového nádraží Kaohsiung. Luxusní 5-hvězdičkový hotel nabízí venkovní bazén, parkování zdarma a bezplatný internet na pokoji.

Taipei hotely

T'ai-pei leží v oblasti Tchajwan (viz mapa Taipei).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely T'ai-pei (navštivte průvodce hotely T'ai-pei pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa T'ai-pei je na samostatné stránce.

Vybrané hotely T'ai-pei

další hotely Taipei »
Hotel HD Palace: fotografie

Hotel HD Palace ****

Nachází se v Da-Okres, Hotel Palace HD nabízí luxusní ubytování s volným vysokorychlostním připojením k internetu, fitness centrum a parkování zdarma. Hotel Palace HD se nachází pouhých 5-minut jízdy od World Trade Centre a Taipei 101.

Royal Seasons Hotel Taipei: fotografie

Royal Seasons Hotel Taipei ****

Nachází se v živé Nanjing West Road v Taipei, Royal Seasons Hotel nabízí prostorné pokoje s 32-palcové TV s plochou obrazovkou. To má restauraci, bezplatné W-Fi a fitness centrum.

Hotel Eclat Taipei: fotografie

Hotel Eclat Taipei *****

Nachází se v módní a prestižní Da-okres, Hotel Eclat Taipei nabízí luxusní ubytování se snadným přístupem k okolí, včetně World Trade Centre a Xinyi nákupní čtvrti.

Hotely Tchajwan: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Tchajwan: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Tchajwan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Tchajwan.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Tchajwan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Tchajwan – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Tchajwan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.