3D mapa Ban Bang Khen (1)

Satelitní mapa Ban Bang Khen (1)

název bez diakritiky: Ban Bang Khen (1)
správní zařazení: Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 13° 52' 0" North, 100° 32' 0" East

Ban Bang Khen (1) a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Bang Khen (1)Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Bang Khen (1). Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Bang Khen (1), administrativně je místo zařazeno do oblasti Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 52' 0" North, 100° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Bang Khen (1) v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Bang Khen (1)

Hotely Ban Bang Khen (1): rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Bang Khen (1): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Bang Khen (1), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Bang Khen (1) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Bang Khen (1). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Bang Khen (1)

3D mapa Ban Bang Khen (1) v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Bang Khen (1), Thajsko

3D mapa Ban Bang Khen (1)Google Earth – podívejte se na Ban Bang Khen (1) z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Bang Khen (1) dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Bang Khen (1) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Bang Khen (1), Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Bang Khen (1) a okolí

Letiště ve městě Ban Bang Khen (1) a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Bang Khen (1) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Bang Khen (1) (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Bang Khen (1) a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Bang Khen (1)

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Bang Khen (1): textový odkaz

satelitní mapu Ban Bang Khen (1): obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Bang Khen (1)

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Bang Khen (1): malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Bang Khen (1): středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Bang Khen (1): velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Canipayan v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny
  2. Scheiplitz v oblasti Burgenlandkreis, Halle, Sachsen-Anhalt, Německo
  3. Lukotaime v oblasti Budiope, Kamuli, Uganda

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.