3D mapa Bang Rak

Satelitní mapa Bang Rak

název bez diakritiky: Bang Rak
správní zařazení: Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 13° 44' 0" North, 100° 32' 0" East

Bang Rak a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bang RakVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bang Rak. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bang Rak, administrativně je místo zařazeno do oblasti Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 44' 0" North, 100° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bang Rak v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bang Rak

Hotely Bang Rak: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bang Rak: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bang Rak, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bang Rak Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bang Rak. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bang Rak

3D mapa Bang Rak v Google Earth

satelitní 3D mapa Bang Rak, Thajsko

3D mapa Bang RakGoogle Earth – podívejte se na Bang Rak z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bang Rak dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bang Rak shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bang Rak, Thajsko v Google Earth »

Letiště Bang Rak a okolí

Letiště ve městě Bang Rak a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bang Rak říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bang Rak (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bang Rak a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bang Rak

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bang Rak: textový odkaz

satelitní mapu Bang Rak: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bang Rak

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bang Rak: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bang Rak: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bang Rak: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Selopuro v oblasti Blitar, Jawa Timur, Indonésie
  2. San Jeronimo Tititlan v oblasti Dist. Zimatlan, Oaxaca, Mexiko
  3. Onch'ol-li v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Jianjiang v oblasti Ningde, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.