loading

Bangkok hotely: 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok

13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic)

základní informace

třída:
adresa hotelu: 30/19 Mu 9 Bang Kaen, 11000 Bangkok
zeměpisná poloha: 13° 51' 3" severní šířky, 100° 32' 6" východní délky
oblast: Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko
počet pokojů: 78

popis hotelu

13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan je jen 10-minut jízdy od letiště Don Muang a nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Každý pokoj je jednoduše zdobená a nabízí vybavení, které patří klimatizace a en-suite koupelnu.


13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) – podrobné informace & rezervace »

13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bangkok, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bangkok. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 30/19 Mu 9 Bang Kaen ve městě Bangkok, Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko – viz mapa Bangkok ».

Hotely blízko hotelu 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok

Hotely v okolí hotelu 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Bangkok

Velká letiště blízko hotelu 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok

Letiště blízko hotelu 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu 13 Coins Airport Hotel Ngam Wong Wan (Domestic) Bangkok. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.