3D mapa Thung Maha Mek

Satelitní mapa Thung Maha Mek

název bez diakritiky: Thung Maha Mek
správní zařazení: Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 13° 43' 0" North, 100° 33' 0" East

Thung Maha Mek a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Thung Maha MekVítejte na stránce věnované satelitní mapě Thung Maha Mek. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Thung Maha Mek, administrativně je místo zařazeno do oblasti Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 43' 0" North, 100° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Thung Maha Mek v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Thung Maha Mek

Hotely Thung Maha Mek: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Thung Maha Mek: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Thung Maha Mek, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Thung Maha Mek Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Thung Maha Mek. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Thung Maha Mek

3D mapa Thung Maha Mek v Google Earth

satelitní 3D mapa Thung Maha Mek, Thajsko

3D mapa Thung Maha MekGoogle Earth – podívejte se na Thung Maha Mek z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Thung Maha Mek dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Thung Maha Mek shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Thung Maha Mek, Thajsko v Google Earth »

Letiště Thung Maha Mek a okolí

Letiště ve městě Thung Maha Mek a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Thung Maha Mek říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Thung Maha Mek (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Thung Maha Mek a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Thung Maha Mek

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Thung Maha Mek: textový odkaz

satelitní mapu Thung Maha Mek: obrázkový odkaz

satelitní mapu Thung Maha Mek

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Thung Maha Mek: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Thung Maha Mek: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Thung Maha Mek: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hajij-e Bozorg v oblasti Bakhtaran, Írán
  2. Kampong Kelian v oblasti Sarawak, Malajsie
  3. Hantepe v oblasti Diyarbakir, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.