3D mapa Ban Lat Pla Khao

Satelitní mapa Ban Lat Pla Khao

název bez diakritiky: Ban Lat Pla Khao
správní zařazení: Chachoengsao, Central, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 13° 48' 0" North, 101° 10' 0" East

Ban Lat Pla Khao a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Lat Pla KhaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Lat Pla Khao. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Lat Pla Khao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chachoengsao, Central, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 48' 0" North, 101° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Lat Pla Khao v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Lat Pla Khao

Hotely Ban Lat Pla Khao: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Lat Pla Khao: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Lat Pla Khao, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Lat Pla Khao Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Lat Pla Khao. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Lat Pla Khao

3D mapa Ban Lat Pla Khao v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Lat Pla Khao, Thajsko

3D mapa Ban Lat Pla KhaoGoogle Earth – podívejte se na Ban Lat Pla Khao z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Lat Pla Khao dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Lat Pla Khao shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Lat Pla Khao, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Lat Pla Khao a okolí

Letiště ve městě Ban Lat Pla Khao a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Lat Pla Khao říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Lat Pla Khao (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Lat Pla Khao a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Lat Pla Khao

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Lat Pla Khao: textový odkaz

satelitní mapu Ban Lat Pla Khao: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Lat Pla Khao

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Lat Pla Khao: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Lat Pla Khao: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Lat Pla Khao: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ihala Galwaduwagama v oblasti North Central, Srí Lanka
  2. Cana Brava v oblasti Arraias, Tocantins, Brazílie
  3. Lockhart v oblasti Union County, South Carolina, Spojené státy americké
  4. Ab Namel v oblasti Northern, Súdán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.