3D satelitní mapa Ban Thung Yao v Google Earth

název bez diakritiky: Ban Thung Yao
správní zařazení: Sara Buri, Central, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 14° 38' 0" North, 100° 54' 0" East

Google Earth: Ban Thung Yao a okolí

Google Earth – mapa Ban Thung YaoVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Ban Thung Yao. Zobrazené místo je známé jako Ban Thung Yao, administrativně se řadí do oblasti Sara Buri, Central, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 14° 38' 0" North, 100° 54' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Ban Thung Yao: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Ban Thung Yao on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Thung Yao: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Thung Yao, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Thung Yao Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Thung Yao. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Ban Thung Yao v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Ban Thung Yao v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Ban Thung Yao Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Ban Thung Yao shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Ban Thung Yao. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Ban Thung Yao a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Thung Yao říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Thung Yao (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Ban Thung Yao a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. La Union v oblasti Freites, Anzoategui, Venezuela
  2. Chakla v oblasti Bogra Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  3. Ban Pu v oblasti Lamphun, Northern, Thajsko
  4. Pashuki v oblasti Khmelnytska, Ukrajina
  5. Sao Pedro v oblasti Umburatiba, Minas Gerais, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.