3D mapa Hua Hin

Satelitní mapa Hua Hin

název bez diakritiky: Hua Hin
správní zařazení: Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 12° 34' 0" North, 99° 58' 0" East

Hua Hin a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hua HinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hua Hin. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hua Hin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 34' 0" North, 99° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hua Hin v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hua Hin

Hotely Hua Hin: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hua Hin: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hua Hin, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hua Hin Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hua Hin. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Hua Hin

3D mapa Hua Hin v Google Earth

satelitní 3D mapa Hua Hin, Thajsko

3D mapa Hua HinGoogle Earth – podívejte se na Hua Hin z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hua Hin dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hua Hin shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hua Hin, Thajsko v Google Earth »

Letiště Hua Hin a okolí

Letiště ve městě Hua Hin a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hua Hin říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hua Hin (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hua Hin a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hua Hin

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hua Hin: textový odkaz

satelitní mapu Hua Hin: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hua Hin

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hua Hin: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hua Hin: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hua Hin: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sarajeh v oblasti Tehran, Írán
  2. Malyy Bor v oblasti Bezhanitskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko
  3. Donje Selo na Solti v oblasti Split-Dalmatija, Chorvatsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.