3D mapa Ban Lao Yai

Satelitní mapa Ban Lao Yai

název bez diakritiky: Ban Lao Yai
správní zařazení: Khon Kaen, Northeastern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 16° 12' 0" North, 102° 29' 0" East

Ban Lao Yai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Lao YaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Lao Yai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Lao Yai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khon Kaen, Northeastern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 12' 0" North, 102° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Lao Yai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Lao Yai

Hotely Ban Lao Yai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Lao Yai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Lao Yai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Lao Yai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Lao Yai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Lao Yai

3D mapa Ban Lao Yai v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Lao Yai, Thajsko

3D mapa Ban Lao YaiGoogle Earth – podívejte se na Ban Lao Yai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Lao Yai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Lao Yai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Lao Yai, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Lao Yai a okolí

Letiště ve městě Ban Lao Yai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Lao Yai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Lao Yai (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Lao Yai a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Lao Yai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Lao Yai: textový odkaz

satelitní mapu Ban Lao Yai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Lao Yai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Lao Yai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Lao Yai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Lao Yai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Novozaryanskiy v oblasti Oktyabrskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  2. Analanambe v oblasti Befandriana-Nord, Mahajanga, Madagaskar
  3. Lower Mills v oblasti Suffolk County, Massachusetts, Spojené státy americké
  4. Milimo v oblasti Kaoma, Western, Zambie
  5. Wucheng v oblasti Xiuning, Anhui, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.