3D satelitní mapa Ban Pong Chanuan v Google Earth

název bez diakritiky: Ban Pong Chanuan
správní zařazení: Nakhon Ratchasima, Northeastern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 14° 27' 36" North, 101° 34' 10" East

Google Earth: Ban Pong Chanuan a okolí

Google Earth – mapa Ban Pong ChanuanVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Ban Pong Chanuan. Zobrazené místo je známé jako Ban Pong Chanuan, administrativně se řadí do oblasti Nakhon Ratchasima, Northeastern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 14° 27' 36" North, 101° 34' 10" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Ban Pong Chanuan: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Ban Pong Chanuan on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Pong Chanuan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Pong Chanuan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Pong Chanuan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Pong Chanuan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Ban Pong Chanuan v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Ban Pong Chanuan v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Ban Pong Chanuan Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Ban Pong Chanuan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Ban Pong Chanuan. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Ban Pong Chanuan a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Pong Chanuan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Pong Chanuan (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Ban Pong Chanuan a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Wan Namtakhkek v oblasti Ke-Hsi, Shan, Barma
  2. Alpe di Scieru v oblasti Ticino, Tessin, Švýcarsko
  3. Teresinha v oblasti S.Terezinha Dg, Goias, Brazílie
  4. Sedlec v oblasti České Budějovice, Jihočeský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.