3D mapa Ban Khok Muang

Satelitní mapa Ban Khok Muang

název bez diakritiky: Ban Khok Muang
správní zařazení: Surin, Northeastern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 14° 46' 0" North, 103° 18' 0" East

Ban Khok Muang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Khok MuangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Khok Muang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Khok Muang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Surin, Northeastern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 46' 0" North, 103° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Khok Muang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Khok Muang

Hotely Ban Khok Muang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Khok Muang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Khok Muang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Khok Muang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Khok Muang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Khok Muang

3D mapa Ban Khok Muang v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Khok Muang, Thajsko

3D mapa Ban Khok MuangGoogle Earth – podívejte se na Ban Khok Muang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Khok Muang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Khok Muang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Khok Muang, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Khok Muang a okolí

Letiště ve městě Ban Khok Muang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Khok Muang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Khok Muang (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Khok Muang a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Khok Muang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Khok Muang: textový odkaz

satelitní mapu Ban Khok Muang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Khok Muang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Khok Muang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Khok Muang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Khok Muang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kummelnas v oblasti Nacka Kommun, Stockholms Lan, Švédsko
  2. Krasnodonskoye v oblasti Vyborgskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko
  3. Samble v oblasti Bambari, Ouaka, Středoafrická republika
  4. Sikapula v oblasti Sesheke, Western, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.