3D satelitní mapa Ban Khok Phayung v Google Earth

název bez diakritiky: Ban Khok Phayung
správní zařazení: Surin, Northeastern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 14° 29' 21" North, 103° 24' 41" East

Google Earth: Ban Khok Phayung a okolí

Google Earth – mapa Ban Khok PhayungVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Ban Khok Phayung. Zobrazené místo je známé jako Ban Khok Phayung, administrativně se řadí do oblasti Surin, Northeastern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 14° 29' 21" North, 103° 24' 41" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Ban Khok Phayung: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Ban Khok Phayung on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Khok Phayung: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Khok Phayung, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Khok Phayung Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Khok Phayung. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Ban Khok Phayung v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Ban Khok Phayung v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Ban Khok Phayung Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Ban Khok Phayung shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Ban Khok Phayung. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Ban Khok Phayung a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Khok Phayung říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Khok Phayung (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Ban Khok Phayung a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Fengjia v oblasti Rushan, Shandong, Čína
  2. Isoba v oblasti Leon, Castilla y Leon, Španělsko
  3. Ras Tanura v oblasti Eastern Province, Saudská Arábie
  4. Paikaulia v oblasti Basti, Uttar Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.