3D mapa Ban Mai Pong Noi

Satelitní mapa Ban Mai Pong Noi

název bez diakritiky: Ban Mai Pong Noi
správní zařazení: Chiang Mai, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 18° 46' 5" North, 98° 56' 37" East

Ban Mai Pong Noi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Mai Pong NoiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Mai Pong Noi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Mai Pong Noi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chiang Mai, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 46' 5" North, 98° 56' 37" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Mai Pong Noi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Mai Pong Noi

Hotely Ban Mai Pong Noi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Mai Pong Noi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Mai Pong Noi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Mai Pong Noi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Mai Pong Noi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Mai Pong Noi

3D mapa Ban Mai Pong Noi v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Mai Pong Noi, Thajsko

3D mapa Ban Mai Pong NoiGoogle Earth – podívejte se na Ban Mai Pong Noi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Mai Pong Noi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Mai Pong Noi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Mai Pong Noi, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Mai Pong Noi a okolí

Letiště ve městě Ban Mai Pong Noi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Mai Pong Noi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Mai Pong Noi (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Mai Pong Noi a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Mai Pong Noi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Mai Pong Noi: textový odkaz

satelitní mapu Ban Mai Pong Noi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Mai Pong Noi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Mai Pong Noi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Mai Pong Noi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Mai Pong Noi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Krettenbach v oblasti Schwabisch Hall, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.