3D mapa Ban Tha Kradat

Satelitní mapa Ban Tha Kradat

název bez diakritiky: Ban Tha Kradat
správní zařazení: Chiang Mai, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 18° 49' 0" North, 99° 1' 0" East

Ban Tha Kradat a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Tha KradatVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Tha Kradat. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Tha Kradat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chiang Mai, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 49' 0" North, 99° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Tha Kradat v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Tha Kradat

Hotely Ban Tha Kradat: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Tha Kradat: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Tha Kradat, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Tha Kradat Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Tha Kradat. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Tha Kradat

3D mapa Ban Tha Kradat v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Tha Kradat, Thajsko

3D mapa Ban Tha KradatGoogle Earth – podívejte se na Ban Tha Kradat z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Tha Kradat dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Tha Kradat shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Tha Kradat, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Tha Kradat a okolí

Letiště ve městě Ban Tha Kradat a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Tha Kradat říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Tha Kradat (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Tha Kradat a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Tha Kradat

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Tha Kradat: textový odkaz

satelitní mapu Ban Tha Kradat: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Tha Kradat

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Tha Kradat: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Tha Kradat: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Tha Kradat: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bingen v oblasti Sigmaringen, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo
  2. Samatice v oblasti Fier, Albánie
  3. Santiago de las Villas v oblasti Leon, Castilla y Leon, Španělsko
  4. Sami v oblasti Someru, Laane-Viru, Estonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.