3D mapa Ban Tha Kaem

Satelitní mapa Ban Tha Kaem

název bez diakritiky: Ban Tha Kaem
správní zařazení: Lampang, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 18° 15' 0" North, 99° 15' 0" East

Ban Tha Kaem a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Tha KaemVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Tha Kaem. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Tha Kaem, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lampang, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 15' 0" North, 99° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Tha Kaem v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Tha Kaem

Hotely Ban Tha Kaem: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Tha Kaem: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Tha Kaem, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Tha Kaem Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Tha Kaem. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Tha Kaem

3D mapa Ban Tha Kaem v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Tha Kaem, Thajsko

3D mapa Ban Tha KaemGoogle Earth – podívejte se na Ban Tha Kaem z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Tha Kaem dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Tha Kaem shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Tha Kaem, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Tha Kaem a okolí

Letiště ve městě Ban Tha Kaem a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Tha Kaem říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Tha Kaem (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Tha Kaem a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Tha Kaem

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Tha Kaem: textový odkaz

satelitní mapu Ban Tha Kaem: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Tha Kaem

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Tha Kaem: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Tha Kaem: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Tha Kaem: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kadikoy v oblasti Trabzon, Turecko
  2. El Maneto v oblasti Maturin, Monagas, Venezuela
  3. Shimo-orube v oblasti Hokkaido, Hokkaido, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.