3D satelitní mapa Ban Mai Ngae v Google Earth

název bez diakritiky: Ban Mai Ngae
správní zařazení: Mae Hong Son, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 19° 16' 50" North, 97° 57' 36" East

Google Earth: Ban Mai Ngae a okolí

Google Earth – mapa Ban Mai NgaeVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Ban Mai Ngae. Zobrazené místo je známé jako Ban Mai Ngae, administrativně se řadí do oblasti Mae Hong Son, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 19° 16' 50" North, 97° 57' 36" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Ban Mai Ngae: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Ban Mai Ngae on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Mai Ngae: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Mai Ngae, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Mai Ngae Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Mai Ngae. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Ban Mai Ngae v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Ban Mai Ngae v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Ban Mai Ngae Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Ban Mai Ngae shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Ban Mai Ngae. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Ban Mai Ngae a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Mai Ngae říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Mai Ngae (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Ban Mai Ngae a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Katzberg v oblasti Cham, Oberpfalz, Bayern, Německo
  2. Overwater v oblasti Emsland, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo
  3. Antsakoamahitsy v oblasti Betioky-Sud, Toliary, Madagaskar
  4. Churk-Kishlak v oblasti Tadzhikistan Territories, Tádžikistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.