3D mapa Ban Huai Tham

Satelitní mapa Ban Huai Tham

název bez diakritiky: Ban Huai Tham
správní zařazení: Phitsanulok, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 17° 5' 0" North, 101° 0' 0" East

Ban Huai Tham a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Huai ThamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Huai Tham. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Huai Tham, administrativně je místo zařazeno do oblasti Phitsanulok, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 5' 0" North, 101° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Huai Tham v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Huai Tham

Hotely Ban Huai Tham: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Huai Tham: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Huai Tham, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Huai Tham Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Huai Tham. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Huai Tham

3D mapa Ban Huai Tham v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Huai Tham, Thajsko

3D mapa Ban Huai ThamGoogle Earth – podívejte se na Ban Huai Tham z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Huai Tham dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Huai Tham shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Huai Tham, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Huai Tham a okolí

Letiště ve městě Ban Huai Tham a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Huai Tham říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Huai Tham (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Huai Tham a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Huai Tham

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Huai Tham: textový odkaz

satelitní mapu Ban Huai Tham: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Huai Tham

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Huai Tham: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Huai Tham: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Huai Tham: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Savici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Buceo v oblasti Montevideo, Uruguay
  3. Gbante v oblasti Banikoara, Borgou, Benin
  4. Trask v oblasti Kramfors Kommun, Vasternorrlands Lan, Švédsko
  5. Digsail Dewan v oblasti Pabna Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  6. Cadenberge v oblasti Cuxhaven, Luneburg, Niedersachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.