3D mapa Phitsanulok

Satelitní mapa Phitsanulok

název bez diakritiky: Phitsanulok
správní zařazení: Phitsanulok, Northern, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 16° 50' 0" North, 100° 15' 0" East

Phitsanulok a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PhitsanulokVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phitsanulok. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phitsanulok, administrativně je místo zařazeno do oblasti Phitsanulok, Northern, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 50' 0" North, 100° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phitsanulok v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phitsanulok

Hotely Phitsanulok: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phitsanulok: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phitsanulok, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phitsanulok Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phitsanulok. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Phitsanulok

3D mapa Phitsanulok v Google Earth

satelitní 3D mapa Phitsanulok, Thajsko

3D mapa PhitsanulokGoogle Earth – podívejte se na Phitsanulok z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phitsanulok dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phitsanulok shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phitsanulok, Thajsko v Google Earth »

Letiště Phitsanulok a okolí

Letiště ve městě Phitsanulok a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phitsanulok říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phitsanulok (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phitsanulok a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phitsanulok

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phitsanulok: textový odkaz

satelitní mapu Phitsanulok: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phitsanulok

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phitsanulok: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phitsanulok: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phitsanulok: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Daw Pa-ta v oblasti Loi-Kaw, Kayah, Barma
  2. Barata v oblasti Sintra, Grande Lisboa, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko
  3. Irrondo de Besullo v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.