3D mapa Bāb al Jazīrah

Satelitní mapa Bāb al Jazīrah

název bez diakritiky: Bab al Jazirah
správní zařazení: Tunis, Region 1, Tunisko, Afrika
zeměpisná poloha: 36° 48' 0" North, 10° 11' 0" East

Bāb al Jazīrah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bab al JazirahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bāb al Jazīrah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bab al Jazirah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tunis, Region 1, Tunisko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 48' 0" North, 10° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bāb al Jazīrah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bāb al Jazīrah

Hotely Bāb al Jazīrah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bāb al Jazīrah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bāb al Jazīrah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bāb al Jazīrah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bāb al Jazīrah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bāb al Jazīrah

3D mapa Bāb al Jazīrah v Google Earth

satelitní 3D mapa Bāb al Jazīrah, Tunisko

3D mapa Bāb al JazīrahGoogle Earth – podívejte se na Bāb al Jazīrah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bāb al Jazīrah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bāb al Jazīrah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bāb al Jazīrah, Tunisko v Google Earth »

Letiště Bāb al Jazīrah a okolí

Letiště ve městě Bāb al Jazīrah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bāb al Jazīrah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bāb al Jazīrah (Tunisko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bāb al Jazīrah a celou oblast Tunisko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bāb al Jazīrah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bāb al Jazīrah: textový odkaz

satelitní mapu Bāb al Jazīrah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bāb al Jazīrah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bāb al Jazīrah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāb al Jazīrah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāb al Jazīrah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lisi Ogon v oblasti Bydgoszcze I, Kujawsko-Pomorskie, Polsko
  2. Sokolovka v oblasti Korochanskiy rayon, Belgorodskaya Oblast, Rusko
  3. Bhadrala v oblasti Jhelum, Punjab, Pákistán
  4. Kheyleh Rah v oblasti Ilam, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.