3D mapa Bab Alleoua

Satelitní mapa Bab Alleoua

název bez diakritiky: Bab Alleoua
správní zařazení: Tunis, Region 1, Tunisko, Afrika
zeměpisná poloha: 36° 47' 28" North, 10° 11' 12" East

Bab Alleoua a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bab AlleouaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bab Alleoua. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bab Alleoua, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tunis, Region 1, Tunisko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 47' 28" North, 10° 11' 12" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bab Alleoua v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bab Alleoua

Hotely Bab Alleoua: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bab Alleoua: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bab Alleoua, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bab Alleoua Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bab Alleoua. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bab Alleoua

3D mapa Bab Alleoua v Google Earth

satelitní 3D mapa Bab Alleoua, Tunisko

3D mapa Bab AlleouaGoogle Earth – podívejte se na Bab Alleoua z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bab Alleoua dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bab Alleoua shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bab Alleoua, Tunisko v Google Earth »

Letiště Bab Alleoua a okolí

Letiště ve městě Bab Alleoua a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bab Alleoua říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bab Alleoua (Tunisko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bab Alleoua a celou oblast Tunisko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bab Alleoua

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bab Alleoua: textový odkaz

satelitní mapu Bab Alleoua: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bab Alleoua

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bab Alleoua: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bab Alleoua: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bab Alleoua: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. East Saratoga Junciton v oblasti Saratoga County, New York, Spojené státy americké
  2. Sofular v oblasti Ankara, Turecko
  3. Ban Chang Khrung v oblasti Chiang Mai, Northern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.