3D mapa Bab el Gorjarni

Satelitní mapa Bab el Gorjarni

název bez diakritiky: Bab el Gorjarni
správní zařazení: Tunis, Region 1, Tunisko, Afrika
zeměpisná poloha: 36° 47' 13" North, 10° 10' 5" East

Bab el Gorjarni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bab el GorjarniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bab el Gorjarni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bab el Gorjarni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tunis, Region 1, Tunisko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 47' 13" North, 10° 10' 5" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bab el Gorjarni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bab el Gorjarni

Hotely Bab el Gorjarni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bab el Gorjarni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bab el Gorjarni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bab el Gorjarni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bab el Gorjarni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bab el Gorjarni

3D mapa Bab el Gorjarni v Google Earth

satelitní 3D mapa Bab el Gorjarni, Tunisko

3D mapa Bab el GorjarniGoogle Earth – podívejte se na Bab el Gorjarni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bab el Gorjarni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bab el Gorjarni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bab el Gorjarni, Tunisko v Google Earth »

Letiště Bab el Gorjarni a okolí

Letiště ve městě Bab el Gorjarni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bab el Gorjarni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bab el Gorjarni (Tunisko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bab el Gorjarni a celou oblast Tunisko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bab el Gorjarni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bab el Gorjarni: textový odkaz

satelitní mapu Bab el Gorjarni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bab el Gorjarni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bab el Gorjarni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bab el Gorjarni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bab el Gorjarni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Valea Mica v oblasti Caras-Severin, Rumunsko
  2. Carbajal de Rueda v oblasti Leon, Castilla y Leon, Španělsko
  3. Tona v oblasti Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.