3D mapa Dar Hassen Ben Bel Kassem

Satelitní mapa Dar Hassen Ben Bel Kassem

název bez diakritiky: Dar Hassen Ben Bel Kassem
správní zařazení: Mahdia, Region 5, Tunisko, Afrika
zeměpisná poloha: 35° 16' 26" North, 10° 11' 58" East

Dar Hassen Ben Bel Kassem a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dar Hassen Ben Bel KassemVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dar Hassen Ben Bel Kassem. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dar Hassen Ben Bel Kassem, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mahdia, Region 5, Tunisko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 16' 26" North, 10° 11' 58" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dar Hassen Ben Bel Kassem v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dar Hassen Ben Bel Kassem

Hotely Dar Hassen Ben Bel Kassem: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dar Hassen Ben Bel Kassem: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dar Hassen Ben Bel Kassem, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dar Hassen Ben Bel Kassem Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dar Hassen Ben Bel Kassem. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dar Hassen Ben Bel Kassem

3D mapa Dar Hassen Ben Bel Kassem v Google Earth

satelitní 3D mapa Dar Hassen Ben Bel Kassem, Tunisko

3D mapa Dar Hassen Ben Bel KassemGoogle Earth – podívejte se na Dar Hassen Ben Bel Kassem z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dar Hassen Ben Bel Kassem dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dar Hassen Ben Bel Kassem shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dar Hassen Ben Bel Kassem, Tunisko v Google Earth »

Letiště Dar Hassen Ben Bel Kassem a okolí

Letiště ve městě Dar Hassen Ben Bel Kassem a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dar Hassen Ben Bel Kassem říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dar Hassen Ben Bel Kassem (Tunisko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dar Hassen Ben Bel Kassem a celou oblast Tunisko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dar Hassen Ben Bel Kassem

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dar Hassen Ben Bel Kassem: textový odkaz

satelitní mapu Dar Hassen Ben Bel Kassem: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dar Hassen Ben Bel Kassem

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dar Hassen Ben Bel Kassem: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dar Hassen Ben Bel Kassem: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dar Hassen Ben Bel Kassem: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Las Infantas v oblasti Madrid, Madrid, Španělsko
  2. Sukajadi v oblasti Subang, Jawa Barat, Indonésie
  3. Tanout v oblasti Taroudant, Sud, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.