3D mapa Awlād `Umar

Satelitní mapa Awlād `Umar

název bez diakritiky: Awlad `Umar
správní zařazení: Medenine, Region 7, Tunisko, Afrika
zeměpisná poloha: 33° 50' 0" North, 10° 58' 0" East

Awlād `Umar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Awlad `UmarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Awlād `Umar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Awlad `Umar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Medenine, Region 7, Tunisko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 50' 0" North, 10° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Awlād `Umar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Awlād `Umar

Hotely Awlād `Umar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Awlād `Umar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Awlād `Umar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Awlād `Umar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Awlād `Umar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Awlād `Umar

3D mapa Awlād `Umar v Google Earth

satelitní 3D mapa Awlād `Umar, Tunisko

3D mapa Awlād `UmarGoogle Earth – podívejte se na Awlād `Umar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Awlād `Umar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Awlād `Umar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Awlād `Umar, Tunisko v Google Earth »

Letiště Awlād `Umar a okolí

Letiště ve městě Awlād `Umar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Awlād `Umar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Awlād `Umar (Tunisko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Awlād `Umar a celou oblast Tunisko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Awlād `Umar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Awlād `Umar: textový odkaz

satelitní mapu Awlād `Umar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Awlād `Umar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Awlād `Umar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Awlād `Umar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Awlād `Umar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Warren v oblasti Litchfield County, Connecticut, Spojené státy americké
  2. Goumoulke v oblasti Goz Beida, Ouaddai, Čad
  3. Toutli v oblasti Turkmenistan Territories, Turkmenistán
  4. Thoda v oblasti Sialkot, Punjab, Pákistán
  5. Ban Non Sombun v oblasti Nong Khai, Northeastern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.