3D mapa Pamukkale

Satelitní mapa Pamukkale

název bez diakritiky: Pamukkale
správní zařazení: Denizli, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 37° 54' 57" North, 29° 6' 46" East

Pamukkale a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PamukkaleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pamukkale. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pamukkale, administrativně je místo zařazeno do oblasti Denizli, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 54' 57" North, 29° 6' 46" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pamukkale v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pamukkale

Hotely Pamukkale: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pamukkale: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pamukkale, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pamukkale Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pamukkale. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Pamukkale

3D mapa Pamukkale v Google Earth

satelitní 3D mapa Pamukkale, Turecko

3D mapa PamukkaleGoogle Earth – podívejte se na Pamukkale z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pamukkale dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pamukkale shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pamukkale, Turecko v Google Earth »

Letiště Pamukkale a okolí

Letiště ve městě Pamukkale a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pamukkale říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pamukkale (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pamukkale a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pamukkale

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pamukkale: textový odkaz

satelitní mapu Pamukkale: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pamukkale

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pamukkale: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pamukkale: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pamukkale: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bandakani v oblasti Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Ghala v oblasti Mardan, N.W.F.P., Pákistán
  3. Suva Morava v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  4. Galena v oblasti Delaware County, Ohio, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.