3D mapa Sivrice

Satelitní mapa Sivrice

název bez diakritiky: Sivrice
správní zařazení: Elazig, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 38° 27' 0" North, 39° 18' 23" East

Sivrice a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SivriceVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sivrice. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sivrice, administrativně je místo zařazeno do oblasti Elazig, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 27' 0" North, 39° 18' 23" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sivrice v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sivrice

Hotely Sivrice: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sivrice: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sivrice, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sivrice Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sivrice. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sivrice

3D mapa Sivrice v Google Earth

satelitní 3D mapa Sivrice, Turecko

3D mapa SivriceGoogle Earth – podívejte se na Sivrice z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sivrice dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sivrice shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sivrice, Turecko v Google Earth »

Letiště Sivrice a okolí

Letiště ve městě Sivrice a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sivrice říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sivrice (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sivrice a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sivrice

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sivrice: textový odkaz

satelitní mapu Sivrice: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sivrice

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sivrice: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sivrice: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sivrice: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Alto de Villa Nueva v oblasti Bocono, Trujillo, Venezuela
  2. Nkondi v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Gotbrunna v oblasti Uppsala Kommun, Uppsala Lan, Švédsko
  4. Sady v oblasti Siemiatycze, Podlaskie, Polsko
  5. Litongo v oblasti Senanga, Western, Zambie
  6. Payukan v oblasti Sulu, Region 9, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.