3D mapa Başköy

Satelitní mapa Başköy

název bez diakritiky: Baskoy
správní zařazení: Erzurum, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 39° 27' 0" North, 41° 38' 0" East

Başköy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaskoyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Başköy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baskoy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Erzurum, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 27' 0" North, 41° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Başköy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Başköy

Hotely Başköy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Başköy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Başköy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Başköy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Başköy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Başköy

3D mapa Başköy v Google Earth

satelitní 3D mapa Başköy, Turecko

3D mapa BaşköyGoogle Earth – podívejte se na Başköy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Başköy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Başköy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Başköy, Turecko v Google Earth »

Letiště Başköy a okolí

Letiště ve městě Başköy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Başköy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Başköy (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Başköy a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Başköy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Başköy: textový odkaz

satelitní mapu Başköy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Başköy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Başköy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Başköy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Başköy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gradisici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  2. Orsingen-Nenzingen v oblasti Konstanz, Freiburg, Baden-Wurttemberg, Německo
  3. Barwaaqo v oblasti Jilib, J. Dhexe, Somálsko
  4. Qud Tolmush v oblasti East Azarbayejan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.